Başsağlığı mesajları

Değerli evladımız,öğretmenimiz, arkadaşımız, kardeşimiz, dostumuz  "Fikri TIRPAN " Uzun süredir tedavi gördüğü hastalığından dolayı, 06-Nisan-2012 Cuma günü Allah'ın Rahmetine kavuşmuştur.Taziye mesajlarınızı buradan yazabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Ailesi

3 yorum:

 1. Biz seni hep başı dik ve sağlıklı hatırlayacağız amcam. Mekanın cennet olsun... Yarım kalan her yazın, her hikayen başka bi hikayenin başlangıcı olacak bundan sonra. sen devrettin biz devam edeceğiz...Hepimizin başı sağolsun.

  YanıtlaSil
 2. fİKRİ'YE
  vay benim ay yüzlü arkadaşım... iyi bilirim, ışığın o kadar boldu ki hiç bir durumda sönmesine imkan yok. Sevgili Fikri, hayatımda gördüğüm en barışçı insanlardan biriydin... Sayıları az da olsa her zaman gıptayla baktığım..hayatı çok ama çok kolaylaştıran bir karaktere sahiptin . Ve Kalplerimize senle de sensiz de yaşayacak, yaşatılacak anılar bıraktın...

  YanıtlaSil
 3. İlk öğretmenliğe başladığımda onunla beraber 1997 yılında Diyarbakırın bir köyünde görev yaptık kalbi temiz çok iyi bir insandı. Onu hiç bir zaman unutmayacağım. Lütfen biri bana hastalığı hakkında biraz bilgi sahibi yapsın hocamın ölümüne sebep olan bu hastalığı neydi ne zamandan beri çekiyordu anası babası varsa bana telefonunu bana yazsın başımız sağ olsun kendisine rahmet ailesine sabır diliyorum.

  YanıtlaSil